Przedszkola AMO

Dewizą przedszkoli AMO jest „play&learn” – baw się i ucz. W naszych placówkach nie tylko tworzymy przestrzeń do radosnej zabawy, ale także pamiętamy, że to czas gdy dzieci są niezwykle chłonne i otwarte na wiedzę.
W AMO pomagamy rozwijać dziecięce pasje, zainteresowania i talenty. Chcemy przekazać jak wspaniale różnorodny jest świat, jak ciekawe jest życie. Jednocześnie dbamy o wpojenie zasad potrzebnych w codziennym życiu.
Duży nacisk kładziemy na integracje dzieci w grupie i ich wspólne relacje.
Nasze przedszkole realizuje podstawę programową MEN, która przygotowuje dzieci do kolejnego etapu jakim jest szkoła a kolorowe sale sprawiają, że nauka jest samą radością.
Kadra AMO to nie tylko wykwalifikowani pedagodzy sprawujący opiekę nad maluchami każdego dnia. W Amo przedszkolaki pozostają także pod opieką logopedy oraz dietetyka. Posiadamy również instruktorów: j. angielskiego, rytmiki, tańca i judo.
Każda placówka posiada duży plac zabaw otoczony drzewami, wyposażony w sprzęt i zabawki.

Rekrutacja do naszych przedszkoli trwa przez cały rok.

Uśmiech i radość to najpiękniejsze uczucie jakiego doświadczamy. Staramy się, aby każde dziecko właśnie od uśmiechu rozpoczynało z nami dzień!