AMO Mokotów

AMO Mokotów – Kadra

Małgorzata Zawadzka

Kierownik Placówki, nauczyciel

Absolwentka Pedagogiki, Zarządzania w systemie oświaty oraz Integracji Sensorycznej.

Jest osobą niezwykle radosną, ciepłą i pełną pozytywnej energii. Uważa, że dzieci trenują cierpliwość i w Ich towarzystwie nie ma miejsca na nudę. W pracy ważne jest dla niej, by wyzwalać w dzieciach ich naturalny potencjał, aby pozwalać im na samodzielne odkrywanie świata i stwarzać warunki do pobudzania kreatywności i rozwijania swoich talentów. Stawia sobie za cel poznanie potrzeb wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na Ich indywidualne potrzeby.

Wraz ze współpracownikami stara się stworzyć miejsce bezpieczne, przyjazne oraz takie, za którym się tęskni i chętnie się do niego wraca. Wierzy, że przedszkole to społeczność także Rodziców, których chętnie angażuje w przedszkolne życie.

Prywatnie mama Kubusia, miłośniczka książek o tematyce romantycznej oraz bajek.

Anna Skłucka

Nauczyciel

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz integracyjnej sensorycznej.

Jest osobą pogodną, uśmiechniętą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Wobec dzieci stara się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna.

Gotowa nieść pomoc w każdej sytuacji w tempie błyskawicy. Mama dwójki pięknych dziewczynek. Zawsze na miejscu, zawsze o czasie. W swych niedużych rękach potrafi unieść wiele ważnych spraw jednocześnie. Jej pomoc jest nieoceniona dla nauczycieli i ważna dla dzieci, które próbują za nią nadążyć.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i gimnastyki artystycznej.

Martyna Kowalska

Pomoc nauczyciela

Studentka psychologii.

Jest osobą ciepłą, wyrozumiałą i kochającą dzieci. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście i zrozumienie. Chętna do pomocy, swoim wewnętrznym spokojem stara się opanować wiele zaskakujących sytuacji.

Prywatnie interesuje się fotografią i filmem.

Dominika Smolińska

Logopeda, terapeuta integracji sensorycznej

Moje wykształcenie pomaga mi holistycznie podejść do każdego małego człowieka. Pracując z dziećmi mogę aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu zdolności komunikacyjnych. Odkrywanie świata jest dla mnie przygodą, a pomaganie w rozwijaniu umiejętności mówienia przynosi mi niezwykłą satysfakcję. Branie udziału w przełamywaniu przez dzieci barier i uczestniczenie w pokonywaniu wyzwań językowych jest dla mnie niezwykłe cenne. 

W wolnych chwilach lubię wypoczywać eksplorując nowe górskie szlaki oraz uprawiając jogę. Aktywność fizyczna oraz przebywanie na łonie natury pozwalają mi zachować zdrowy balans między pracą a życiem codziennym.

Alicja Wincenciuk

Nauczyciel języka angielskiego

Absolwentka lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

W nauczaniu języka obcego stawia na umiejętność praktycznej komunikacji.

Pomaga swoim uczniom — dzieciom, młodzieży oraz dorosłym — przełamać barierę językową, dba o systematyczność i dokładność oraz motywuje do ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu, cierpliwości i pomysłowości w aktywizacji uczniów zaraża ich swoim entuzjazmem do poznawania anglojęzycznego świata.

Prywatnie interesuje się muzyką oraz teatrem.