AMO Mokotów

Nasza kadra

Małgorzata Zawadzka

Kierownik Placówki

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzania w systemie oświaty na Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Jest osobą niezwykle radosną, ciepłą i pełną pozytywnej energii. Uważa, że dzieci trenują cierpliwość i w Ich towarzystwie nie ma miejsca na nudę. W pracy ważne jest dla niej by wyzwalać w dzieciach ich naturalny potencjał, aby pozwalać im na samodzielne odkrywanie świata i stwarzać warunki do pobudzania kreatywności i rozwijania swoich talentów. Stawia sobie za cel poznanie potrzeb wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na Ich indywidualne potrzeby.

Wraz ze współpracownikami stara się stworzyć miejsce bezpieczne, przyjazne oraz takie za którym się tęskni i chętnie się do niego wraca. Wierzy, że przedszkole to społeczność także Rodziców, których chętnie angażuję w przedszkolne życie.

Prywatnie mama małego Kubusia, miłośniczka książek o tematyce romantycznej oraz bajek.

Magdalena Zajączkowska

Wychowawca grupy Starszaków – „SOWY MĄDRE GŁOWY”

Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.”

Jest osobą niezwykle otwartą, serdeczną i ciepłą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, potrzebom dzieci. Zawsze słuchająca dzieci. Jej receptą na bolączki świata są pochwały i pozytywne myślenie, co dzięki jej przekonaniu staje się rzeczywistością.

Jako wychowawca stara się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego dziecka – odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości.

Prywatnie pasjonatka żeglarstwa i ogrodnictwa.

Anna Skłucka

Nauczyciel

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kardynała Stefan Wyszyńskiego.

Jest osobą pogodną, uśmiechniętą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Wobec dzieci stara się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna.

Gotowa nieść pomoc w każdej sytuacji w tempie błyskawicy. Mama dwójki pięknych dziewczynek. Zawsze na miejscu, zawsze o czasie. W swych niedużych rękach potrafi unieść wiele ważnych spraw jednocześnie. Jej pomoc jest nieoceniona dla nauczycieli i ważna dla dzieci, które próbują za nią nadążyć.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i gimnastyki artystycznej.

Zofia Kalinowska

Nauczycielka języka angielskiego

Pasjonatka języka angielskiego, którym najchętniej posługiwałaby się w rozmowach z każdym, nawet najmłodszymi. Absolwentka kierunku Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Posiada First Certificate in English na poziomie C1.

Uczy dzieci i młodzież od przedszkola do matury. Wyznaje zasadę nauki poprzez zabawę i aktywizowanie dzieci oraz otaczanie ich brzmieniem języka w sytuacjach codziennych.
One nie muszą wiedzieć, że się uczą!
Za cel stawia sobie, aby dzieci czerpały przyjemność z zajęć i uwielbia obserwować moment, kiedy dzieci przekraczają barierę i zaczynają mówić po angielsku. Każdy postęp i każda aktywność dziecka jest na zajęciach doceniana.

Prywatnie zafascynowana krawiectwem i rękodziełem.