AMO Targówek

AMO Targówek – Kadra

Justyna Sędkowska

Dyrektor przedszkola

 Jestem dyrektorem Przedszkola Amo z 15 – letnim stażem pracy. W tym czasie również byłam nauczycielem i wychowawcą grup przedszkolnych. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku pedagogika: resocjalizacyjna, opiekuńczo-wychowawcza, wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, a także zarządzanie w oświacie. 

Chciałabym, aby dzieci uczęszczające do Amo były przygotowane do dalszych etapów edukacji, pełne pozytywnej energii, radości i otwarte na otaczający świat.

Na co dzień pasjonatka hiszpańskiej kultury, podróży, w tym wędrówek po polskich Tatrach.

Monika Cytacka

Zastępca dyrektora, nauczyciel

Ukończyłam studia o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacją włączającą oraz studia podyplomowe zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

W pracy z dziećmi stawiam na ich harmonijny rozwój i samodzielność. Uważam, że każde dziecko kryje w sobie talent, należy go tylko odkryć i właściwie pielęgnować. Największą motywacją do dalszej pracy są dla mnie uśmiech, szczerość i najmniejsze sukcesy moich wychowanków. Prywatnie lubię górskie wędrówki i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Aneta Troć

Nauczyciel

Nauczyciel z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w przedszkolu. Ukończyła studia magisterskie o kierunku Edukacja Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz studia podyplomowe o kierunku Zarządzanie Oświatą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dodatkowo w toku pracy zawodowej ukończyła kursy kwalifikacyjne: Terapia Ręki, Trenera Grafomotoryki, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne ( I stopień) i wiele innych doskonalących metody pracy z dziećmi. Jest osobą otwartą, pogodną i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, aby mogły poradzić sobie w otaczającym je środowisku. Pani Aneta mówi, że praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności i satysfakcji, a radość i uśmiech dzieci są najlepszą motywacją do dalszych działań. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek oraz podróży jak najbliżej natury. 

 

Magdalena Zajączkowska

Nauczyciel

Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Jest osobą niezwykle otwartą, serdeczną i ciepłą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, potrzebom dzieci. Zawsze słuchająca dzieci. Jej receptą na bolączki świata są pochwały i pozytywne myślenie, co dzięki jej przekonaniu staje się rzeczywistością.

Jako wychowawca stara się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego dziecka – odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości.

Prywatnie pasjonatka żeglarstwa i ogrodnictwa.

Marlena Gołębiowska

Nauczyciel

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Pedagog z ogromem pomysłów, zaangażowana w sprawy swoich podopiecznych. 

Każdego dnia rozpoczyna dzień z wielkim uśmiechem, aby obdarzyć z pozytywną energią. W swojej pracy stawia sobie za cel poznanie potrzeb wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby. Nie boi się sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne. Sukcesy podopiecznych przynoszą jej wiele radości i wzruszeń. 

Prywatnie miłośniczka książek o tematyce romantycznej i spontanicznych wycieczek.

Natalia Kurashkina

Asystent nauczyciela

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Filozofia, specjalność Religia na Narodowym Uniwersytecie Ostrozka Akademia. Posiada 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest miłą, uśmiechniętą, pracowitą, odpowiedzialną i stanowczą osobą z dobrym poczuciem humoru:) 

Staram się być czujnym obserwatorem dziecka, podążać za nim, pomagać i go wspierać.

W wolnym czasie uprawiam sport oraz czytam książki psychologiczne, kryminały, lubię spacery i zwiedzanie nowych miejsc.

Monika Pawlińska

Asystent nauczyciela, Instruktor zajęć Zumba Kids

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest instruktorem Zumba Kids. Prywatnie mama energicznej dziewczynki.

Dzielenie się moją pasją z dziećmi sprawia mi wiele radości.

Edyta Chojnowska-Pyrz

Asystent nauczyciela

W pracy z dziećmi najbardziej lubi obserwować jak dzieci się rozwijają i robią postępy. Dodatkowo w codziennej pracy pomagają mi jej poczucie humoru oraz niespożyte pokłady energii. 

Uśmiechem i energią staram się przenosić góry 🙂  Jestem osobą kreatywną, lubię wyzwania oraz tworzenie dekoracji i scenerii w naszym przedszkolu.

Prywatnie mama już 19-latka, uwielbiająca białe szaleństwa oraz zwiedzanie nowych miejsc.

Iwona Gryś

Asystent nauczyciela

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, ale prawdziwe piękno i powołanie odkryła w pracy z dziećmi. Z tego powodu Pani Iwona rozpoczęła studia na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. 

Chyba w żadnym innym zawodzie nie można liczyć na taką szczerość i  otwartość. Bardzo ważne jest dla mnie zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa, tak by mogły rozwijać się bez przeszkód. Towarzyszenie im w codziennym rozwoju, ich radość i energia motywują mnie do działania i ciągłego rozwoju.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam sztukę i podróże.

Kamila Rutkowska

Asystent nauczyciela

Pomysłowa asystentka z wielką energią do działania. Bardzo cierpliwa i czynna dla swoich małych podopiecznych. 

W dzieciach lubię ich szczerość i otwartość oraz to, że czasem pozwalają mi wygrać w planszówki :). Od kilku lat zdobywam doświadczenie w przedszkolu i wiem, że chciałabym w tym kierunku się rozwijać.

Prywatnie miłośniczka kina, podróży i książek.

Anna Białek

Nauczyciel

Ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z edukacją włączającą na UKSW w Warszawie, a obecnie kończy studia podyplomowe z logopedii.

Praca z dziećmi to moja pasja, która codziennie przynosi coś niespodziewanego i zaskakującego. W pracy kieruję się zawsze dobrem i wszechstronnym rozwojem dzieci. Stawiam również dużą wagę na samodzielność dzieci. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a obserwacja jak się zmieniają i rozwijają sprawia mi ogromna radość i satysfakcję.

Aleksandra Glinkowska

Nauczyciel

Pedagog z zamiłowania, radosna pełna energii, kreatywna i konsekwentna. 

W grupie staram się budować poczucie wspólnoty do której sama należę, postępując w myśl demokracji i dając dzieciom duże poczucie sprawczości i samodzielności. Jako lektor języka hiszpańskiego staram się pokazywać piękno języka i kultury hiszpańskiej, która jest bardzo bliska mojemu sercu. Moja praca jest moją pasją i nie wyobrażam sobie abym mogła w życiu zajmować się czymś innym.

Iryna Melnyk

Asystent nauczyciela

Jestem doświadczoną asystentką nauczyciela, osobą odpowiedzialną, opanowaną, cierpliwą i kreatywną. Potrafię budować dobre relacje z dziećmi i współpracownikami. Potrafię organizować ciekawe aktywności dla dzieci oraz zachęcać je do udziału. Jestem studentką drugiego roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie WSB Merito w Warszawie. Praca z dziećmi to moja pasja, którą chciałabym realizować w przyszłym życiu zawodowym.

Katarzyna Andrzejewska

Asystent nauczyciela

Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą cierpliwą, wytrwałą, konsekwentną, ciepłą i energiczną. Lubię aktywne zabawy z dziećmi. Praca ta sprawia mi dużo satysfakcji, lubię obserwować dzieci, które się przy mnie rozwijają. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci lubiącą kuchenne eksperymenty ze swoimi pociechami.

Alicja Wincenciuk

Nauczyciel języka angielskiego

Absolwentka lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.
W nauczaniu języka obcego stawia na umiejętność praktycznej komunikacji.
Pomaga swoim uczniom — dzieciom, młodzieży oraz dorosłym — przełamać barierę językową, dba o systematyczność i dokładność oraz motywuje do ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu, cierpliwości i pomysłowości w aktywizacji uczniów zaraża ich swoim entuzjazmem do poznawania anglojęzycznego świata.
Prywatnie interesuje się muzyką oraz teatrem.

Kamila Pomykała

Asystent nauczyciela

Studentka ostatnich lat na kierunku psychologia. Od lat pracuje z dziećmi pomagając im zrozumieć siebie i otaczający ich świat, a jako trener TUS wspiera ich w rozwoju i szacunku. 
W pracy ważna jest dla niej komunikacja NVC, więc w kontakcie z dziećmi stawia na empatię i życzliwość. Najmłodsi mogą u niej liczyć na duże poczucie humoru, ale również dostrzeganie i ukierunkowanie ich potencjału. 

Dominika Smolińska

Logopeda, terapeuta integracji sensorycznej

Moje wykształcenie pomaga mi holistycznie podejść do każdego małego człowieka. Pracując z dziećmi mogę aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu zdolności komunikacyjnych. Odkrywanie świata jest dla mnie przygodą, a pomaganie w rozwijaniu umiejętności mówienia przynosi mi niezwykłą satysfakcję. Branie udziału w przełamywaniu przez dzieci barier i uczestniczenie w pokonywaniu wyzwań językowych jest dla mnie niezwykłe cenne. 

W wolnych chwilach lubię wypoczywać eksplorując nowe górskie szlaki oraz uprawiając jogę. Aktywność fizyczna oraz przebywanie na łonie natury pozwalają mi zachować zdrowy balans między pracą a życiem codziennym.