AMO Targówek

Rozkład dnia
 

 TYGRYSY

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica 7:00 – 8:30 Świetlica 7:00 – 8:30 Świetlica 7:00 – 8:30 Świetlica 7:00 – 8:30 Świetlica
8:45 – 9:15 Śniadanie i higiena 8:45 – 9:15 Śniadanie i higiena 8:45 – 9:15 Śniadanie i higiena 8:45 – 9:15 Śniadanie i higiena 8:45 – 9:15 Śniadanie i higiena
9:15 – 9:45 Wyjście na plac zabaw 9:15 – 10:00 Wyjście na plac zabaw 9:15 – 10:00 Wyjście na plac zabaw 9:15 – 10:00 Wyjście na plac zabaw 9:15 – 10:00 Wyjście na plac zabaw
9:45 – 10:15 Zajęcia dodatkowe : szachy 10:00 – 11:00 Zajęcia dydaktyczne 10:30 – 11:30 Zajęcia dydaktyczne 10:30 – 11:30 Zajęcia dydaktyczne 10:00 – 11:30 Zajęcia dydaktyczne
10:15 – 11:15 Zajęcia dydaktyczne 11:00 – 11:30 Zabawa swobodna 11:30 – 12:00 Taniec 11:30 – 12:00 Język angielski 11:30 – 12:00 Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami korektywy
11:30 – 12:00 Zajęcia rytmiczno-teatralne 11:30 – 12:00 Język angielski 12:10 – 12:45 Obiad i higiena 12:10 – 12:45 Obiad i higiena 12:10 – 12:45 Obiad i higiena
12:10 – 12:45 Obiad i higiena 12:10 – 12:45 Obiad i higiena 12:45 – 13:15 Zabawa swobodna 12:45 – 13:30 Zajęcia dydaktyczne 12:45 – 13:15 Zabawa swobodna
12:45 – 13:15 Zabawa swobodna 12:45 – 13:15 Zabawa swobodna 13:15 – 14:00 Zajęcia dydaktyczne 13:30 – 14:00 Zajęcia dodatkowe : balet 13:15 – 14:00 Palcem po mapie – zajęcia poznawcze
13:15 – 13:45 Zajęcia dydaktyczne 13:15 – 14:00 Zajęcia dydaktyczne 14:00 – 14:30 Wyjście na plac zabaw 13:30 – 14:30 Wyjście na plac zabaw 14:00 – 14:30 Wyjście na plac zabaw
13:45 – 14:30 Wyjście na plac zabaw 14:00 – 14:45 Wyjście na plac zabaw 14:30 – 15:00 Podwieczorek i higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek i higiena 14:00 – 14:30 Zajęcia dodatkowe : judo
14:30 – 14:50 Podwieczorek i higiena 14:00 – 14:45 Zajęcia dodatkowe : tańce 15:00 – 16:00 Świetlica 15:00 – 15:30 Świetlica 14:30 – 15:00 Podwieczorek i higiena
15:00 – 16:00 Świetlica 14:45 – 15:20 Podwieczorek i higiena 16:00 – 17:00 Zajęcia dodatkowe: j. angielski 15:30 – 16:15 Zajęcia dodatkowe: zumba 15:00 – 18:00 Świetlica
16:00 – 17:00 Zajęcia dodatkowe: j. angielski 15:30 – 18:00 Świetlica 17:00 – 18:00 Świetlica 16:15 – 18:00 Świetlica
17:00 – 18:00 Świetlica

*ZAJĘCIA OZNACZONE KOLOREM CZERWONYM, SĄ TO ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE

  

ŻYRAFY

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7.00-8.50 Świetlica poranna 7:00-8:50 Świetlica poranna 7.00-8.50 Świetlica poranna 7.00-8.50 Świetlica poranna 7.00-8.50 Świetlica poranna
8.50-9.20 Śniadanie i higiena 8:50-9.20 Śniadanie i higiena 8.50-9.20 Śniadanie i higiena 8.50-9.20 Śniadanie i higiena 8.50-9.20 Śniadanie i higiena
9.20-9.30 Śpiewające powitanie 9:20-9.30 Śpiewające powitanie 9.20-9.30 Śpiewające powitanie 9:20-9.30 Śpiewające powitanie 9.20-9.30 Śpiewające powitanie
9.30-10.30 Plac zabaw/zabawa swobodna 9.30-10.30 Plac zabaw/zabawa swobodna 9.30-10.30 Plac zabaw/zabawa swobodna 9.30-10.30 Plac zabaw/zabawa swobodna 9.30-10.30 Plac zabaw/zabawa swobodna
10.30-11.00 Warsztaty muzyczno -teatralne 10.30-11.00 Angielski 10.30-11.00 Taniec 10.30-11.00 Angielski 10.30-11.00 Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami korektywy
11.00-11.50 Dydaktyka z programu 11.00-11.50 Dydaktyka z programu 11.00-11.50 Dydaktyka z programu 11.00-11.50 Dydaktyka z programu 11.00-11.50 Dydaktyka z programu
11.50-12.30 Obiad i higiena 11.50-12.30 Obiad i higiena 11.50-12.30 Obiad i higiena 11.50-12.30 Obiad i higiena 11.50-12.30 Obiad i higiena
12.30-13.00 Odpoczynek poobiedni 12.30-13.00 Odpoczynek poobiedni 12.30-13.00 Odpoczynek poobiedni 12.30-13.00 Odpoczynek poobiedni 12.30-13.00 Odpoczynek poobiedni
13.00-13.30 Zajęcia utrwalające poznane wiadomości 13.00-13.30 Zajęcia utrwalające poznane wiadomości 13.00-13.30 Zajęcia utrwalające poznane wiadomości 13.00-13.30 Zajęcia utrwalające poznane wiadomości 13.00-13.30 Zajęcia utrwalające poznane wiadomości
13.30-14.30 Zabawa swobodna 13.30-14.30 Zabawa swobodna 13.30-14.30 Zabawa swobodna 13.30-14.30 Zabawa swobodna 13.30-14.30 Zabawa swobodna
14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.45-15:15 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena
15.00-15.30 Gry i zabawy stolikowe 15:00-15.30 Gry i zabawy stolikowe 15:00-15.30 Gry i zabawy stolikowe 15:00-15.30 Magiczna Kraina Bajek 15:00-15.30 Gry i zabawy stolikowe
15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe
16.00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa

ŻABY

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
07:00-08:45 Świetlica poranna 07:00-08:30 Świetlica poranna 07:00-08:30 Świetlica poranna 07:00-08:30 Świetlica poranna 07:00-08:30 Świetlica poranna
08:45-09:15 Śniadanie i higiena 08:45-09:15 Śniadanie i higiena 08:45-09:15 Śniadanie i higiena 08:45-09:15 Śniadanie i higiena 08:45-09:15 Śniadanie i higiena
09:15-10:30 Zabawy na świeżym powietrzu
Zajęcia dodatkowe: szachy (09:15-09:45)
09:15-09:30 Zajęcia poranne 09:15-09:30 Zajęcia poranne 09:15-09:30 Zajęcia poranne 09:15-09:30 Zajęcia poranne
09:30-10:30 Zabawy na świeżym powietrzu 09:30-10:30 Zabawy na świeżym powietrzu 09:30-10:30 Zabawy na świeżym powietrzu 09:30-10:30 Zabawy na świeżym powietrzu
10:30-11:00 Zajęcia dydaktyczne cz. 1 (wg. podstawy programowej) 10:30-11:00 Zajęcia dydaktyczne cz. 1 (wg. podstawy programowej) 10:30-11:00 Zajęcia dydaktyczne cz. 1 (wg. podstawy programowej) 10:30-11:00 Zajęcia dydaktyczne cz. 1 (wg. podstawy programowej) 10:30-11:00 Zajęcia dydaktyczne cz. 1 (wg. podstawy programowej)
11:00-11:30 Zajęcia muzyczno-teatralne 11:00-11:30 Język angielski 11:00-11:30 Taniec 11:00-11:30 Język angielski 11:00-11:30 Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami korektywy
11:30-12:00 Zajęcia dydaktyczne cz.2
(wg. podstawy programowej)
11:30-12:00 Zajęcia dydaktyczne cz.2
(wg. podstawy programowej)
11:30-12:00 Zajęcia dydaktyczne cz.2
(wg. podstawy programowej)
11:30-12:00 Zajęcia dydaktyczne cz.2
(wg. podstawy programowej)
11:30-12:00 Zajęcia dydaktyczne cz.2
(wg. podstawy programowej)
12:00-12:30 Obiad i higiena 12:00-12:30 Obiad i higiena 12:00-12:30 Obiad i higiena 12:00-12:30 Obiad i higiena 12:00-12:30 Obiad i higiena
12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Odpoczynek
13:00-13:45 Zajęcia organizowane przez nauczyciela 13:00-14:00 Zajęcia organizowane przez nnauczyciela 13:00-13:45 Zajęcia organizowane przez nauczyciela 13:00-13:30 Zajęcia organizowane przez nauczyciela 13:00-13:30 Zajęcia organizowane przez nauczyciela
13:45-14:30 Zabawy swobodne 14:00-14:45 Zabawy swobodne
Zajęcia dodatkowe:  taniec (14:00-14:45)
13:45-14:30 Zabawy swobodne 13:30-14:30 Zabawy swobodne
Zajęcia dodatkowe: balet (13:30-14:00)
13:30-14:30 Zabawy swobodne
Zajęcia dodatkowe: judo (13:30-14:00) 
14:30-15:00 Podwieczorek i higiena 14:45-15:15 Podwieczorek i higiena 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena
15:00-18:00 Świetlica popołudniowa
Zajęcia dodatkowe: j. angielski (15:00-16:00)
15:15-18:00 Świetlica popołudniowa 15:00-18:00 Świetlica popołudniowa
Zajęcia dodatkowe: j. angielski (15:00-16:00)
15:00-18:00 Świetlica popołudniowa
Zajęcia dodatkowe: zumba (15:30-16:15)
15:00-18:00 Świetlica popołudniowa

*ZAJĘCIA OZNACZONE KOLOREM CZERWONYM, SĄ TO ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE, DODATKOWO PŁATNE

 

 

SOWY

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00­­­­­ -08:30  Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna
08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –        powitanie 08:30 – 08:45 Zajęcia poranne – powitanie 08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –              powitanie 08:30 -08:45 Zajęcia poranne- powitanie 08:30 – 08:45 Zajęcia poranne- powitanie
08:45 – 09:15      Śniadanie/higiena 08:45 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:45 –   09:15 Śniadanie/higiena 08:45 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:45 -09:15 Śniadanie/higiena
09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 -09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawa swobodna
09:30– 10:00 Rytmika 09:30 – 10:00 Język angielski 09:30 -10:00 Taniec 09:30 – 10:00 Język angielski 09:30 – 10:00 Korektywa
10:00 – 10:30

Zabawa swobodna/

Zajęcia dydaktyczne

10:00 – 10:30

Zabawy ruchowe/

Zajęcia dydaktyczne

10:00 -10:30

Zabawa swobodna/

Zajęcia dydaktyczne

10:00 -10:30

Zabawy ruchowe/

Zajęcia dydaktyczne

10:00 – 10:30

Zabawa swobodna/

Zajęcia dydaktyczne

10:40– 11:10 Spacer/ Plac zabaw 10:40 – 11:10 Spacer/ Plac zabaw 10:40 –  11:10 Spacer/ Plac zabaw 10:40 -11:10 Spacer / Plac zabaw 10:40 -11:10 Spacer/ Plac zabaw
11:20 – 11:50 Obiad/ higiena 11:20 – 11:50 Obiad/ higiena 11:20-11:50 Obiad/ higiena 11:20 – 11:50 Obiad/ higiena 11:20 – 11:50 Obiad/ higiena
12:00 – 13:00 Odpoczynek 12:00 – 13:00 Odpoczynek 12:00 -13:00 Odpoczynek 12:00 – 13:00 Odpoczynek 12:00 – 13:00 Odpoczynek
13:15 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe/zabawy swobodne/ plac zabaw 13:15 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe/ zabawy swobodne/ plac zabaw 13:15 -14:30 Gry i zabawy stolikowe/ zabawy swobodne/ plac zabaw 13:15 – 14:00

Gry i zabawy stolikowe/ zabawy swobodne/ plac zabaw

 

13:15 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe/ zabawy swobodne/ plac zabaw
14:30 – 15:00 Podwieczorek/ higiena 14:45 – 15:15 Podwieczorek/ higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek/ higiena 14:00 – 14:30 Podwieczorek/ higiena 14:40 – 15:00 Podwieczorek/higiena
15:00 – 15:30

Zabawa swobodna/

Magiczna Kraina Bajek

15:15 – 15:30

Zabawa swobodna/

Magiczna Kraina Bajek

15:00 – 15:30

Zabawa swobodna/

Magiczna Kraina Bajek

15:00 – 15:30

Zabawa swobodna/

Magiczna Kraina Bajek

15:00 – 15:30

Zabawa swobodna

Magiczna Kraina Bajek

15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe 15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe 15:30 -16:00 Zabawy ruchowe 15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe 15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe
16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa

KACZKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00-8:30 Zabawy poranne na świelicy 7:00-8:30 Zabawy poranne na świelicy 7:00-8:30 Zabawy poranne na świelicy 7:00-8:30 Zabawy poranne na świelicy 7:00-8:30 Zabawy poranne na świelicy
8:40-9:00 Śniadanie/higiena 8:40-9:00 Śniadanie/higiena 8:40-9:00 Śniadanie/higiena 8:40-9:00 Śniadanie/higiena 8:40-9:00 Śniadanie/higiena
9:00-9:30 RYTMIKA 9:00-9:30 ANGIELSKI 9:00-9:30 TANIEC 9:00-9:30 ANGIELSKI 9:00-9:30 KOREKTYWA
9:30-10:00 Powitanie/zabawy ruchowe 9:30-10:00 Powitanie/zabawy ruchowe 9:30-10:00 Powitanie/zabawy ruchowe 9:30-10:00 Powitanie/zabawy ruchowe 9:30-10:00 Powitanie/zabawy ruchowe
10:00-10:40 Zajęcia dydatktyczne 10:00-10:40 Zajęcia dydatktyczne 10:00-10:40 Zajęcia dydatktyczne 10:00-10:40 Zajęcia dydatktyczne 10:00-10:40 Zajęcia dydatktyczne
10:40-11:30 Spacer/pobyt w ogrodzie 10:40-11:30 Spacer/pobyt w ogrodzie 10:40-11:30 Spacer/pobyt w ogrodzie 10:40-11:30 Spacer/pobyt w ogrodzie 10:40-11:30 Spacer/pobyt w ogrodzie
11:30-12:00 Obiad/higiena 11:30-12:00 Obiad/higiena 11:30-12:00 Obiad/higiena 11:30-12:00 Obiad/higiena 11:30-12:00 Obiad/higiena
12:00-13:00 Odpoczynek 12:00-13:00 Odpoczynek 12:00-13:00 Odpoczynek 12:00-13:00 Odpoczynek 12:00-13:00 Odpoczynek
13:15-14:00 Język angielski zajęcia dodatkowe 13:00-14:00 Zabawy swobodne 13:15-14:00 Język angielski zajęcia dodatkowe 13:00-13:30 BALET zajęcia dodatkowe 13:00-13:30 JUDO zajęcia dodatkowe
14:00-14:30 Zabawy swobodne 14:00-14:45 TANIEC zajęcia dodatkowe 14:00-14:30 Zabawy swobodne 13:30-14:00 Zabawy swobodne 13:30-14:00 Gry i zabawy stolikowe
14:30-15:00 Podwieczorek/higiena 14:45-15:15 Podwieczorek/higiena 14:30-15:00 Podwieczorek/higiena 14:00-14:30 Podwieczorek/higiena 14:00-14:30 Zabawy ruchowe
15:00-18:00 Zabawy popołudniowe na świetlicy – układanie puzzli, kolorowanie, zabawy przy muzyce 15:15-18:00 Zabawy popołudniowe na świetlicy – układanie puzzli, kolorowanie, zabawy przy muzyce 15:00-18:00 Zabawy popołudniowe na świetlicy – układanie puzzli, kolorowanie, zabawy przy muzyce 14:30-15:15 ZUMBA zajęcia dodatkowe 14:30-15:00 Podwieczorek/higiena
15:15-18:00 Zabawy popołudniowe na świetlicy – układanie puzzli, kolorowanie, zabawy przy muzyce 15:00-18:00 Zabawy popołudniowe na świetlicy – układanie puzzli, kolorowanie, zabawy przy muzyce

LISY 

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00-8:20 Świetlica poranna
Zabawy swobodne
7:00-8:20 Świetlica poranna Zabawy swobodne

7:00-8:20 Świetlica poranna

Zabawy swobodne

7:00-8:20 Świetlica poranna

Zabawy swobodne

7:00-8:20 Świetlica poranna

Zabawy swobodne

8:20-8.40 Powitanie/ Gimnastyka poranna 8:20-8:40 Powitanie/ Gimnastyka poranna 8:20-8:40 Powitanie/ Gimnastyka poranna 8:20-8:40  Powitanie/ Gimnastyka poranna 8:20-8:40 Powitanie/ Gimnastyka poranna
8:40-9:10 Śniadanie/ Higiena 8:40 -9:10 Śniadanie/ Higiena 8:40- 9:10 Śniadanie/ Higiena 8:40-9:10  Śniadanie/
Higiena
8:40- 9:10 Śniadanie/
Higiena
9:10-10.00 Zajęcia dydaktyczne 9:10-10.00 Zajęcia dydaktyczne 9:10-10.00 Zajęcia dydaktyczne 9:10-10.00 Zajęcia dydaktyczne 9:10-10.00 Zajęcia dydaktyczne
10.00-10.30  Zajęcia muzyczno-teatralne 10.00-10.30  Język angielski 10.00-10.30  Taniec 10.00-10.30  Język angielski 10.00-10.30  Zajęcia ogólnorozwojowe
z elementami korektywy
10:30-11:40 Spacer/ Pobyt
w ogrodzie
10:30-11:40 Spacer/ Pobyt
w ogrodzie
10:30-11:40 Spacer/ Pobyt
w ogrodzie
10:30-11:40 Spacer/ Pobyt
w ogrodzie
10:30-11:40 Spacer/ Pobyt
w ogrodzie
11:40- 12:10 Obiad/ Higiena 11:40-12:10 Obiad/Higiena 11:40- 12:10 Obiad/Higiena 11:40-12:10 Obiad/Higiena 11:40-12:10 Obiad/Higiena
12:10-12:45 Odpoczynek 12:10-12:45 Odpoczynek 12:10 -12:45 Odpoczynek 12:10-12:45 Odpoczynek 12:10-12:45 Odpoczynek
12.45- 14.00  Zabawy plastyczne, grafomotoryczne
i manipulacyjne
12:45- 14:00 Zabawy plastyczne, grafomotoryczne
i manipulacyjne
12:45- 14:00   Zabawy plastyczne, grafomotoryczne
i manipulacyjne
12:45- 13:30  Zabawy plastyczne, grafomotoryczne
i manipulacyjne
12:45- 14:00  Zabawy plastyczne, grafomotoryczne
i manipulacyjne
14.00- 15:00 Zabawy swobodne 14:00- 14:45 Zabawy swobodne 14:00- 15:00 Zabawy swobodne 13.30-14.00 Zabawy swobodne 14:00- 14:30 Zabawy swobodne
15:00- 15:30 Podwieczorek/ Higiena 14:45- 15:15 Podwieczorek/ Higiena 15:00- 15:30 Podwieczorek/ Higiena 14:00- 14:30 Podwieczorek/ Higiena 14:30- 15:00 Podwieczorek/
Higiena
15:30-16:00  Zabawy ruchowe przy muzyce 15:15-16.00  Zabawy
z chustą Klanzy
15:30-16:00  Kącik czytelniczy 14:30-16.00 Zabawy ogólnorozwojowe 15:00- 16:00  Zabawy stolikowe
16:00- 18.00 Świetlica 16:00- 18:00  Świetlica 16:00- 18:00  Świetlica 16:00- 18:00  Świetlica 16:00- 18:00  Świetlica