biedronka3 
BIEDRONKI

PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna
8:30-8:50 Zajęcia poranne – powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne – powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne – powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne – powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne – powitanie
9:00-9:15 Śniadanie 9:00-9:15 Śniadanie 9:00-9:15 Śniadanie 9:00-9:15 Śniadanie 9:00-9:15 Śniadanie
9:15-9:45 Zabawa swobodna 9:15-9:45 j.angielski 9:15-9:45 Zabawa swobodna 9:15-9:45 j. angielski 9:15-9:45 Zabawa swobodna
9:45-11:00 Spacer 9:45-11:00 Spacer 9:45-11:00 Spacer 9:45-11:00 Spacer 9:45-11:00 Spacer
11:00-11:30 Zajęcia swobodne 11:00-11:30 Zajęcia swobodne 11:00-11:30 Zajęcia swobodne 11:00-11:30 Zajęcia swobodne 11:00-11:30 Plastyka
11:30-12:00 Obiad 11:30-12:00 Obiad 11:30-12:00 Obiad 11:30-11:50 Taniec 11:30-12:00 Zabawa swobodna
12:00-14:00 Odpoczynek 12:00-14:00 Odpoczynek 12:00-14:00 Odpoczynek 12:00-12:30 Obiad 12:00-12:30 Obiad
14:00-14:30 Rytmika 14:00-14:45 Gry i zabawy stolikowe 14:00-14:30 Rytmika 12:30-14:30 Odpoczynek 12:30-14:00 Odpoczynek
14:45-15:00 Podwieczorek 14:45-15:00 Podwieczorek 14:45-15:00 Podwieczorek 14:45-15:00 Podwieczorek 14:45-15:00 Podwieczorek
15:00-15:30 Zabawa swobodna 15:00-15:30 Zabawa swobodna 15:00-15:30 Zabawa swobodna 15:00-15:30 Zabawa swobodna 15:00-15:30 Zabawa swobodna
15:30-16:00 Gry i zabawy ruchowe 15:30-16:00 Gry i zabawy ruchowe 15:30-16:00 Gry i zabawy ruchowe 15:30-16:00 Gry i zabawy ruchowe 15:30-16:00 Gry i zabawy ruchowe
16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa

ŻUCZEK
ŻUCZKI

PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna
8:30-8:50 Powitanie/gimnastyka 8:30-8:50 Powitanie/gimnastyka 8:30-8:50 Powitanie/gimnastyka 8:30-8:50 Powitanie/gimnastyka 8:30-8:50 Powitanie/gimnatyka
9:00-9:15 Śniadanie/higiena 9:00-9:45 Śniadanie/higiena/zabawa swobodna 9:00-9:15 Śniadanie/higiena 9:00-9:45 Śniadanie/higiena/zabawa 9:00-9:15 Śniadanie/higiena
9:30-10:00 Zajęcia dydaktyczne 9:45-10:15 j.angielski 9:30-10:00 Zajęcia dydaktyczne 9:45-10:15 j.angielski 9:30-10:00 Zajęcia dydaktyczne
10:00-11:30 Spacer 10:15-11:30 Spacer 10:00-11:30 Spacer 10:15-11:15 Spacer 10:00-10:45 Plastyka
11:30-11:50 Wiersz/piosenka i zabawy ruchowe 11:30-12:00 Zajęcia dydaktyczne 11:30-11:50 Wiersz/piosenka i zabawy ruchowe 11:15-11:50 Zajęcia dydaktyczne 10:45-12:00 Spacer
11:50-12:15 Obiad 12:00-12:30 Obiad 11:50-12:15 Obiad 11:50-12:20 Taniec 12:00-12:30 Obiad
12:15-13:30 Odpoczynek 12:30-13:50 Odpoczynek 12:15-13:30 Odpoczynek 12:20-12:45 Obiad 12:30-13:50 Odpoczynek
13:30-14:00 Rytmika 13:50-14:20 Animacje 13:30-14:00 Rytmika 12:45-14:00 Odpoczynek 13:50-14:20 Animacje
14:00-14:30 Magiczna kraina bajek 14:20-14:50 Magiczna kraina bajek 14:00-14:30 Magiczna kraina bajek 14:00-14:30 Wiersz/piosenka i zabawy ruchowe 14:20-14:50 Magiczna kraina bajek
14:30-15:00 Animacje 15:00-15:30 Podwieczorek 14:30-15:00 Animacje 14:30-15:00 Magiczna kraina bajek 15:00-15:30 Podwieczorek
15:00-15:30 Podwieczorek 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa 15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa
15:30-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa

Żaba
ŻABKI

PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna
8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne
9:00-9:30 Śniadanie/higiena 9:00-9:30 Śniadanie/higiena 9:00-9:30 Śniadanie/higiena 9:00-9:30 Śniadanie/higiena 9:00-9:30 Śniadanie/higiena
9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne
10:30-11:30 Spacer/zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 10:15-10:45 język angielski 10:00-11:30 Spacer 10:15-10:45 język angielski 10:15-11:15 Spacer/zabawa swobodna w kącikach zainteresowań
11:30-12:00 Obiad i higiena 10:45-12:00 Spacer/zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 11:30-12:00 Obiad i higiena 10:45-11:30 Spacer/zabawa swobodna 11:15-12:00 Świat Małego Artysty – platyka
12:00-12:30 Rytmika 12:00-12:30 Obiad i higiena 12:00-12:30 Rytmika 11:30-12:00 Obiad i higiena 12:00-12:30 Obiad i higiena
12:30-14:00 Odpoczynek 12:30-14:00 Odpoczynek 12:30-14:00 Odpoczynek 12:00-13:30 Odpoczynek 12:30-14:00 Odpoczynek
14:00-14:45 Zajęcia popołudniowe 14:00-14:45 Zajęcia popołudniowe 14:00-14:45 Zajęcia Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne 13:30-14:00 Taniec 14:00-14:45 Zajęcia popołudniowe
14:45-15:15 Podwieczorek i higiena 14:45-15:15 Podwieczorek i higiena 14:45-15:15 Podwieczorek i higiena 14:00-14:45 Zajęcia popołudniowe 14:45-15:15 Podwieczorek i higiena
15:15-15:45 Magiczna kraina bajek 15:15-15:45 Magiczna kraina bajek 15:15-15:45 Magiczna kraina bajek 14:45-15:15 Podwieczorek i higiena 15:15-15:45 Magiczna kraina bajek
15:45-18:00 Świetlica popołudniowa 15:45-18:00 Świetlica popołudniowa 15:45-18:00 Świetlica popołudniowa 15:15-15:45 Magiczna kraina bajek 15:45-18:00 Świetlica popołudniowa
15:45-18:00 Świetlica popołudniowa

pszczolka 2
PSZCZÓŁKI

PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna
8:35-8:45 Czynności higieniczne 8:35-8:45 Czynności higieniczne 8:35-8:45 Czynności higieniczne 8:35-8:45 Czynności higieniczne 8:35-8:45 Czynności higieniczne
9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie
9:30-9:40 Kalendarz pogody 9:30-9:40 Kalendarz pogody 9:30-9:40 Kalendarz pogody 9:30-9:40 Kalendarz pogody 9:30-9:40 Kalendarz pogody
9:40-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:40-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:40-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:40-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:40-10:15 Zajęcia dydaktyczne
10:15-11:15 Spacer 10:15-10:40 Zabawy ruchowe 10:15-11:15 Spacer 10:15-10:45 Zabawa swobodna 10:15-11:30 Spacer
11:15-12:00 Zabawa swobodna 10:45-11:15 język angielski 11:15-12:00 Zabawa swobodna 10:45-11:15 język angielski 11:30-12:30 Obiad i higiena
12:00-12:30 Obiad 11:15-12:00 Zabawa swobodna 12:00-12:30 Obiad 11:15-12:00 Bajkoterapia 12:30-13:30 Odpoczynek/słuchanie bajek
12:30-13:00 Odpoczynek/Bajki grajki 12:00-12:30 Obiad 12:30-13:00 Odpoczynek 12:00-12:30 Obiad 13:30-14:45 Zabawa na Sali zabaw/kulki
13:00-13:30 Rytmika 12:30-13:15 Odpoczynek 13:00-13:30 Rytmika 12:30-13:00 Odpoczynek 15:00-15:20 Podwieczorek i higiena
13:35-14:45 Gry planszowe/zabawa swobodna 13:15-14:30 Spacer 13:35-14:00 Zabawy stolikowe 13:00-13:30 Taniec 15:30-16:00 Gry planszowe
15:00-15:20 Podwieczorek 14:30-15:00 Higiena 14:00-15:00 Gimnastyka przedszkolaka 13:30-14:30 Spacer 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa
15:30-16:00 Zabawy ruchowe 15:00-15:20 Podwieczorek 15:00-15:20 Podwieczorek 14:30-15:00 Czynności higieniczne
16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-16:00 Bajkoterapia 15:30-16:00 Zabawy ruchowe W. Sherborne 15:00-15:20 Podwieczorek
16:00-18:00 Świetlica popołudninowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-18 Świetlica popołudniowa

ODKRYWCA
ODKRYWCY

PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK
7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie 9:00-9:30 Śniadanie 9:00-9:30 Śniadanie 9:00-9:30 Śniadanie 9:00-9:30 Śniadanie
9:30-10:00 Powitanie/wiersz i piosenka 9:30-10:00 Powitanie/wiersz i piosenka 9:30-10:00 Powitanie/wiersz i piosenka 9:30-10:00 Powitanie/wiersz i piosenka 9:30-10:00 Powitanie/wiersz i piosenka
10:00-11:15 Dydaktyka 10:00-11:00 Dydaktyka 10:00-11:15 Dydaktyka 10:00-11:15 Dydaktyka 10:00-11:15 Dydaktyka
11:00-12:00 Spacer 11:00-11:15 Zabawa swobodna 11:15-11:45 Spacer 11:15-11:45 język angielski 11:15-11:45 Plastyka
12:00-12:30 Obiad 11:15-11:45 język angielski 12:00-12:30 Obiad 11:45-12:20 Obiad 11:45-12:30 Obiad i higiena
12:30-13:30 Rytmika 11:45-12:30 Obiad i higiena 12:30-13:00 Rytmika 12:20-13:00 Taniec 12:30-13:00 Relaksacja
13:30-15:00 Zajęcia dydaktyczne/zabawa swobodna 12:30-13:00 Relaksacja 13:00-14:00 Zabawa swobodna 13:00-14:00 Spacer 13:00-14:00 Spacer
15:00-15:30 Podwieczorek 13:00-14:00 Spacer 14:00-15:00 Dydaktyka 14:00-15:00 Dydaktyka/zabawa swobodna 14:00-15:00 Dydaktyka/zabawa swobodna
15:30-16:00 W krainie bajek 14:00-15:00 Zajęcia dydaktyczne 15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek
16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 15:00-15:30 Podwieczorek 15:30-16:00 W krainie bajek 15:30-16:00 W krainie bajek 15:30-16:00 W krainie bajek
15:30-16:00 W krainie bajek 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa
16:00-18:00 Świetlica popołudniowa