Justyna Sędkowska – Dyrektor
Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną i opiekuńczo wychowawczą na UKSW w Warszawie. Bogatą wiedzę i doświadczenie zapewniły jej zarówno studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej jak również z zarządzania oświatą. Ambitna i zaangażowana w sprawy podopiecznych naszego przedszkola, na co dzień pasjonatka podróży i książek.

Ewa Maria Wieszczek – Nauczyciel
Nauczyciel z dużym doświadczaniem, pracowita, ciepła i oddana dzieciom, pod jej czujnym okiem dzieci rozwijają się harmonijnie i radośnie.

Beata Jakubowska – Nauczyciel

Cierpliwa, pomocna i wrażliwa na problemy swoich podopiecznych. W pracy z dziećmi ceni możliwość rozwoju, odkrywania nowych i ciekawych form pracy. Nastawiona na rozwijanie dziecięcej kreatywności, pomysłowości i wyobraźni.


Aneta Troć
– Nauczyciel

Wychowawca w grupie „Żabki”. Ukończyła studia magisterskie na UPH w Siedlcach o kierunku Pedagogika z/s Edukacja Wieku Dziecięcego. Obecnie studentka studiów podyplomowych o kierunku Zarządzanie Oświatą na UKSW w Warszawie. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym je środowisku. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności i satysfakcji, a radość i uśmiech dziecka są dla niej najlepszą motywacją do dalszych działań.

 

Agnieszka Kita – Asystent Nauczyciela
Cierpliwa, troskliwa i bardzo twórcza, swoją pogodą ducha potrafi nawet deszczowy dzień zamienić w wielką przygodę.

Kamila Stępień – Nauczyciel

Ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jest osobą pracowitą, szczerą i gotową nieść pomoc w każdej sytuacji. Największą  przyjemność sprawia jej przekazywanie dzieciom radości, jaką może dać poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Prywatnie zaangażowana w niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom.

Monika Orzechowska – Asystent Nauczyciela

Absolwentka wydziału Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje kontynuując naukę na tej samej uczelni. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności.

Monika Cytacka –  Nauczyciel

Otwarta, radosna, spontaniczna i pełna pomysłów. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności, a szczery ich uśmiech jest najlepszą motywacją do dalszej pracy.

Iwona Rosłon – Nauczyciel

Ukończyła studia magisterskie we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej TWP w Warszewie. Jest osobą otwartą, cierpliwą, czuwającą nad prawidłowym rozwojem każdego dziecka. Posiadająca duszę artysty. Potrafiąca zorganizować dzieciom każdą wolną chwilę.

Karolina Woźniak – Asystent Nauczyciela

Otwarta,zawsze uśmiechnięta i pełna chęci do pracy studentka pedagogiki. Jest osobą ambitną i cierpliwą a praca z dziećmi daje jej wiele radości.

Martyna Stepnowska – Asystent Nauczyciela

Pogodna i troskliwa studentka pedagogiki. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji.

Justyna Łezka – Asystent Nauczyciela

Studentka pedagogiki. Pełna optymizmu i chęci do pracy z dziećmi, zawsze uśmiechnięta i troskliwa.