AMO Targówek

Rozkład dnia

 biedronka3

 

 

BIEDRONKI

 

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna
8:30 – 8:50 Zabawy poranne 8:30 – 8:50 Zabawy poranne 8:30 – 8:50 Zabawy poranne 8:30 – 8:50 Zabawy poranne 8:30 – 8:50 Zabawy poranne
8:50 – 9:20 Śniadanie 8:50 – 9:20 Śniadanie 8:50 – 9:20 Śniadanie 8:50 – 9:20 Śniadanie 8:50 – 9:20 Śniadanie
9:30 – 10:00 Powitanie / Zajęcia dydaktyczne 9:20 – 9:45 Powitanie / Zajęcia dydaktyczne 9:30 – 10:00 Powitanie / Zajęcia dydaktyczne 9:20 – 9:45 Powitanie / Zajęcia dydaktyczne 9:30 – 10:00 Powitanie / Zajęcia dydaktyczne
10:00 – 11:00 Spacer 9:45 – 10:15 Język angielski 10:00 – 11:00 Spacer 9:45 – 10:15 Język angielski 10:00 – 11:00 Spacer
11:00 – 11:20 Zabawa swobodna 10:20 – 11:00 Spacer 11:00 – 11:20 Zabawa swobodna 10:20 – 11:00 Spacer 11:00 – 11:30 Zabawa swobodna
11:20 – 11:50 Obiad 11:00 – 12:00 Gry planszowe i stolikowe 11:20 – 11:50 Obiad 11:00 – 11:30 Tańce 11:40 – 12:10 Obiad
12:00 – 12:30 Rytmika 12:00 – 12:30 Obiad 12:00 – 12:30 Rytmika 11:40 – 12:15 Obiad 12:10 – 13:00 Odpoczynek
12:30 – 13:00 Odpoczynek 12:30 – 13:00 Odpoczynek 12:30 – 13:00 Odpoczynek 12:30 – 13:00 Odpoczynek 13:00 – 13:30 Zajęcia plastyczne
13:00 – 14:00 Zajęcia popołudniowe 13:00 – 14:00 Zajęcia popołudniowe 13:00 – 14:00 Zajęcia popołudniowe 13:00 – 14:00 Zajęcia popołudniowe 13:30 – 14:00 Zabawa swobodna
14:00 – 14:20 Magiczna kraina bajek 14:00 – 14:20 Magiczna kraina bajek 14:00 – 14:20 Magiczna kraina bajek 14:00 – 14:20 Magiczna kraina bajek 14:00 – 14:20 Magiczna kraina bajek
14:30 – 14:50 Podwieczorek 14:30 – 14:50 Podwieczorek 14:30 – 14:50 Podwieczorek 14:30 – 14:50 Podwieczorek 14:30 – 14:50 Podwieczorek
15:00 – 16:00 Zabawy popołudniowe 15:00 – 16:00 Zabawy popołudniowe 15:00 – 16:00 Zabawy popołudniowe 15:00 – 16:00 Zabawy popołudniowe 15:00 – 16:00 Zabawy popołudniowe
16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa

 

ŻUCZEK

ŻUCZKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna 7:00 – 8:30 Świetlica poranna
8:30 – 9:00 Zajęcia poranne – Powitanie 8:30 – 9:00 Zajęcia poranne – Powitanie 8:30 – 9:00 Zajęcia poranne – Powitanie 8:30 – 9:00 Zajęcia poranne – Powitanie 8:30 – 9:00 Zajęcia poranne – Powitanie
9:00 – 9:20 Śniadanie
/higiena
9:00 – 9:20 Śniadanie
/higiena
9:00 – 9:20 Śniadanie
/higiena
9:00 – 9:20 Śniadanie
/higiena
9:00 – 9:20 Śniadanie
/higiena
9:20 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne 9:20 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne 9:20 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne 9:20 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne 9:20 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne
10:00 – 11:30 Spacer 10:00 – 11:15 Spacer 10:00 – 11:30 Spacer 10:00 – 11:15 Spacer 10:00 – 11:30 Spacer
11:30 – 11:50 Zabawa swobodna 11:15 – 11:45 Język angielski 11:30 – 11:50 Zabawa swobodna 11:15 – 11:45 Język angielski 11:30 – 11:50 Zajęcia plastyczne
11:50 – 12:20 Obiad 11:50 – 12:20 Obiad 11:50 – 12:20 Obiad 11:50 – 12:20 Obiad 12:00 – 12:30 Obiad
12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:30 – 13:00 Odpoczynek
13:00 – 13:30 Gry i zabawy stolikowe lub ruchowe 13:00 – 13:30 Gry i zabawy stolikowe lub ruchowe 13:00 – 13:30 Gry i zabawy stolikowe lub ruchowe 13:00 – 13:30 Taniec 13:00 – 13:30 Gry i zabawy stolikowe lub ruchowe
13:30 – 14:00 Rytmika 13:30 – 14:00 Zabawa swobodna 13:30 – 14:00 Rytmika 13:30 – 14:00 Zabawa swobodna 13:30 – 14:00 Zabawa swobodna
14:00 – 14:50 Zajęcia popołudniowe 14:00 – 14:50 Zajęcia popołudniowe 14:00 – 14:50 Zajęcia popołudniowe 14:00 – 14:50 Zajęcia popołudniowe 14:00 – 14:50 Zajęcia popołudniowe
14:50 – 15:20 Podwieczorek
/higiena
14:50 – 15:20 Podwieczorek
/higiena
14:50 – 15:20 Podwieczorek
/higiena
14:50 – 15:20 Podwieczorek
/higiena
14:50 – 15:20 Podwieczorek
/higiena
15:20 – 15:50 Magiczna Kraina Bajek 15:20 – 15:50 Magiczna Kaina Bajek 15:20 – 15:50 Magiczna Kraina Bajek 15:20 – 15:50 Magiczna Kraina Bajek 15:20 – 15:50 Magiczna Kaina Bajek
15:50 – 18:00 Świetlica popołudniowa 15:50 – 18:00 Świetlica popołudniowa 15:50 – 18:00 Świetlica popołudniowa 15:50 – 18:00 Świetlica popołudniowa 15:50 – 18:00 Świetlica popołudniowa

Żaba
ŻABKI
 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna
8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne 8:30-9:00 Śpiewające powitanie – zajęcia poranne
9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena
9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne
10:30-11:40 Spacer 10:45-11:15 Język angielski 10:30-11:40 Spacer 10:45-11:15 Język angielski 10:15-11:15 Spacer
11:15-11:40 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 11:15-11:45 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 11:15-11:50 “Świat Małego Artysty” zajęcia plastyczne
11:40-12:30 Obiad i higiena 11:40-12:30  Obiad i higiena 11:40-12:30 Obiad i higiena 11:45-12:30 Obiad i higiena 11:50-12:30 Obiad i higiena
12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Odpoczynek 12:30-13:00 Taniec 12:30-13:00 Odpoczynek
13:00-13:30 Rytmika 13:00-13:30 Rytmika 13:00-13:30 Odpoczynek
13:30-14:40 Zajęcia popołudniowe
oraz
zabawa swobodna w kącikach zainteresowań
13:00-13:45 Zajęcia popołudniowe 13:30-14:40 Zajęcia popołudniowe
oraz
zabawa swobodna w kącikach zainteresowań
13:30-14:00 Zajęcia popołudniowe 13:00-14:40 Zajęcia popołudniowe
oraz
zabawa swobodna w kącikach zainteresowań
13:45-14:40 Spacer 14:00-14:40 Spacer
14:40-15:10 Podwieczorek i higiena 14:40-15:10 Podwieczorek i higiena 14:40-15:10 Podwieczorek i higiena 14:40-15:10 Podwieczorek i higiena 14:40-15:10 Podwieczorek i higiena
15:10-15:30 Magiczna Kraina Bajek 15:10-15:30 Magiczna Kraina Bajek 15:10-15:30 Magiczna Kraina Bajek 15:10-15:30 “Magiczna Kraina Bajek” 15:10-15:30 “Magiczna Kraina Bajek”
15:30-18:00 Świetlica popołudniowa: zabawa w kącikach zainteresowań 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa: zabawa w kącikach zainteresowań 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa: zabawa w kącikach zainteresowań 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa: zabawa w kącikach zainteresowań 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa: zabawa w kącikach zainteresowań

pszczolka 2

PSZCZÓŁKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9.00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna
9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie 9:00-9:20 Śniadanie
9:20-9:40 Przywitanie 9:20-9:40 Przywitanie 9:20-9:40 Przywitanie 9:20-9:40 Przywitanie 9:20-9:40 Przywitanie
9:40-10:30 Dydaktyka z programu 9:40-10:30 Dydaktyka z programu 9:40-10:30 Dydaktyka z programu 9:40-10:30 Dydaktyka z programu 9:40-10:30 Dydaktyka z programu
10:30-11:30 Spacer/Plac zabaw 10:30-11:45 Spacer/plac zabaw 10:30-11:30 Spacer/plac zabaw 10:30-11:45 Spacer/plac zabaw 10:30-11:30 Plastyka
11:30-12:00 Zabawa swobodna 11:45-12:15 Język angielski 11:30-12:00 Zabawa swobodna 11:45-12:15 Język angielski 11:30-12:00 Zabawa swododna
12:00-12:30 Obiad 12:15-12:45 Obiad 12:00-12:30 Obiad 12:15-12:45 Obiad 12:00-12:30 Obiad
12:30-13:00 Zabawy wyciszające 12:45-13:15 Zabawy wyciszające 12:30-13:00 Zabawy wyciszające 12:45-13:30 Zabawy wyciszajace 12:30-13:00 Zabawy wyciszajace
13:00-14:00 Świat liter. 13:15-13:45 Świat cyfr i liczb 13:00-14:00 Gimnastyka umysłu – łamigłowki 13:30-14:00 Taniec 13:00-14:00 W świecie bajek
14:00-14:30 Rytmika 13:45-14:15 Gry i zabawy stolikowe 14:00-14:30 Rytmika 14:00-14:30 Zabawa swobodna 14:00-14:30 Zabawy ruchowe przy muzyce
14:30-15:00 Gry i zabawy stolikowe 14:15-15:00 Zabawa swobodna 14:30-15:00 Zabawy ruchowe W.Sherborne 14:30-15:00 Gry i zabawy stolikowe 14:30-15:00 Gry i zabawy stolikowe
15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek 15:00-15:30 Podwieczorek
15:30-16:00 Zabawy ruchowe 15:30-16:00 Praca indywidualna lub zbiorowa. 15:30-16:00 Zabawy ruchowe przy muzyce 15:30-16:00 Praca indywidualna lub zbiorowa 15:30-16:00 Praca indywidualna lub zbiorowa
16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa

 
JEŻE
 

 

 

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna
8:30-8:50 Zajęcia poranne/ powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne/ powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne/ powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne/ powitanie 8:30-8:50 Zajęcia poranne/ powitanie
8:50-9:30 Śniadanie/ higiena 8:50-9:30 Śniadanie/ higiena 8:50-9:30 Śniadanie/ higiena 8:50-9:30 Śniadanie/ higiena 8:50-9:30 Śniadanie/ higiena
9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:15 Spacer 9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:15 Spacer 9:30-10:15 Zajęcia dydaktyczne
10:15-11:15 Spacer 10:15-10:45 Jęz. Angielski 10:15-11:15 Spacer 10:15-10:45 Jęz. Angielski 10:15-11:15 Spacer
11:15-11:30 Higiena/
Przygotowanie do obiadu
10:45-11:20 Zajęcia dydaktyczne 11:15-11:30 Higiena/
Przygotowanie do obiadu
10:45-11:20 Zabawa swobodna
w kącikach zainteresowań
11:15-11:45 Magiczna Kraina Bajek
11:30-12:00 Obiad 11:20-11:50 Higiena i obiad 11:30-12:00 Obiad 11:30-12:00 Tańce 11:45-12:15 Obiad
12:00-12:30 Magiczna Kraina Bajek 11:50-12:50 Odpoczynek 12:00-12:30 Magiczna Kraina Bajek 12:00-12:30 Higiena i obiad 12:15-13:15 Odpoczynek
12:30-13:00 Rytmika 12:50-13:30 Zabawy ruchowe przy muzyce 12:30-13:00 Rytmika 12:30-13:10 Odpoczynek 13:15-14:50 Zajęcia popołudniowe
13:00-14:00 Odpoczynek 13:30-14:50 Zajęcia popołudniowe 13:00-14:00 Odpoczynek 13:10-13:40 Zajęcia dydaktyczne 14:50-15:10 Podwieczorek i higiena
14:00-14:50 Zajęcia popołudniowe
oraz swobodna zabawa
w kącikach zainteresowań
14:50-15:10 Podwieczorek
i higiena
14:00-14:50 Zajęcia popołudniowe
oraz swobodna zabawa w kącikach zainteresowań
13:40-14:10 Plastyka 15:10-15:50 Zabawa z ciastoliną
14:50-15:10 Podwieczorek
i higiena
15:10-15:40 Czytanki, rymowanki
i zgadywanki
14:50-15:10 Podwieczorek
i higiena
14:10-14:50 Czytanki, rymowanki
i zgadywanki
15:50-18:00 Świetlica popołudniowa
15:10-15:40 Gry i zabawy stolikowe 15:40-18:00 Świetlica popołudniowa 15:10-15:40 Gry i zabawy stolikowe 14:50-15:10 Podwieczorek
i higiena
15:40-18:00 Świetlica popołudniowa 15:40-18:00 Świetlica popołudniowa 15:10-15:40 Gry i zabawy stolikowe
15:40-18:00 Świetlica popołudniowa

SOWY

 

 

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00­­­­­ -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna
08:30 – 08:50 Zajęcia poranne – powitanie 08:30 – 08:50 Zajęcia poranne – powitanie 08:30 – 08:50 Zajęcia poranne – powitanie 08:30 -08:50 Zajęcia poranne- powitanie 08:30 – 08:50 Zajęcia poranne- powitanie
08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 -09:15 Śniadanie/higiena
09:15 – 09:45 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Język angielski 09:15 -09:45 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Język angielski 09:15 – 10:00 Zajęcia plastyczne
10:00 – 11:00 Spacer 09:30 – 10:30 Spacer 10:00 -11:00 Spacer 09:45 – 10:30 Spacer 10:00 – 10:45 Spacer
11:00 – 11:30 Zabawa swobodna 10:30 – 11:00 Zabawy ruchowe 11:00 -11:30 Zabawa swobodna 10:45 -11:05 Taniec 10:45 – 11:15 Zabawa swobodna
11:30 – 11:50 Rytmika 11:00 – 11:20 Zabawa swobodna 11:30 – 11:50 Rytmika 11:15 -11:45 Obiad 11:20 -11:50 Obiad
12:10 – 12:40 Obiad/ higiena 11:20 – 11:50 Obiad/ higiena 12:10-12:40 Obiad 12:00 – 14:00 Odpoczynek 12:00 – 14:00 Odpoczynek
13:00 – 14:00 Odpoczynek 12:00 – 14:00 Odpoczynek 13:00 -14:00 Odpoczynek 14:00 – 14:15 Gry i zabawy stolikowe 14:00 – 14:15 Gry i zabawy stolikowe
14:00 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe 14:00 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe 14:00 -14:30 Gry i zabawy stolikowe 14:15 – 14:30 Zabawa swobodna 14:15 – 14:30 Zabawa swobodna
14:45 – 15:00 Podwieczorek/ higiena 14:45 – 15:00 Podwieczorek/ higiena 14:45 – 15:00 Podwieczorek/ higiena 14:45 – 15:00 Podwieczorek/ higiena 14:45 – 15:00 Podwieczorek/higiena
15:00 – 15:30 Zabawa swobodna 15:00 – 15:30 Zabawa swobodna 15:00 – 15:30 Zabawa swobodna 15:00 – 15:30 Zabawa swobodna 15:00 – 15:30 Zabawa swobodna
15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe 15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe 15:30 -16:00 Zabawy ruchowe 15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe 15:30 – 16:00 Zabawy ruchowe
16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa