AMO Targówek

Rozkład dnia

 

 LISKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 – 8:30 Zabawy poranne 7:00 – 8:30 Zabawy poranne 7:00 – 8:30 Zabawy poranne 7:00 – 8:30 Zabawy poranne 7:00 – 8:30 Zabawy poranne
8:30 – 8:50 Zabawy swobodne 8:30 – 9:00 Śniadanie / higiena 8:30 – 8:50 Zabawy swobodne 8:30 – 9:00 Śniadanie / higiena 8:30 – 9:00 Zabawy swobodne
8:50 – 9:15 Śniadanie/ Higiena 9:00 – 9:30 Język angielski 8:50 – 9:15 Śniadanie/ Higiena 9:00 – 9:30 Język angielski 9:00 – 9:30 Śniadanie/ Higiena
9:15 – 9:45 Rytmika 9:30 – 9:50 Powitanie/ Zabawy ruchowe 9:15 – 9:45 Rytmika 9:30 – 9:50 Powitanie/ Zabawy ruchowe 9:30 – 9:50 Powitanie/ Zabawy ruchowe
9:45-10:15 Powitanie/ Zabawy ruchowe 9:50 – 10:20 Spacer/Pobyt w ogrodzie 9:45 – 10:00 Powitanie/ Zabawy ruchowe 9:50 – 10:20 Spacer/Pobyt w ogrodzie 9:50 – 10:20 Spacer/Pobyt w ogrodzie
10:15 – 11.20 Spacer/Pobyt w ogrodzie 10:20 – 11:20 Spacer/Pobyt w ogrodzie 10:00 – 10:30 Taniec 10:20 – 11:20 Spacer/Pobyt w ogrodzie 10:20 – 11:20 Spacer/Pobyt w ogrodzie
11:20 – 12.00 Obiad/Higiena 11:20 – 12.00 Obiad/Higiena 10:30 – 11.15 Spacer/ Pobyt w ogrodzie 11:20 – 12.00 Obiad/Higiena 11:20 – 12.00 Obiad/Higiena
12.00 – 13.30 Odpoczynek 12.00 – 13.30 Odpoczynek 12.00 – 13.30 Obiad/Higiena 12.00 – 13.30 Odpoczynek 12.00 – 13.30 Odpoczynek
13:30 – 14:20 Gry i zabawy stolikowe 13:30 – 14:20 Zabawy plastyczne/manipulacyjne 12:00 -13.30

13.30- 14.20

Odpoczynek

Gry i zabawy stolikowe

13:30 – 14:20 Zabawy plastyczne/manipulacyjne 13:30 – 14:20 Gry i zabawy stolikowe
14:20 – 14:50 Podwieczorek 14:20 – 14:50 Podwieczorek 14:20 – 14:50 Podwieczorek 14:20 – 14:50 Podwieczorek 14:20 – 14:50 Podwieczorek
14:50 – 15:15 Zabawy ruchowe przy muzyce 14:50 – 15:15 Zabawy ruchowe przy muzyce 14:50 – 15:15 Zabawy ruchowe przy muzyce 14:50 – 15:15 Zabawy ruchowe przy muzyce 14:50 – 15:15 Zabawy ruchowe przy muzyce
15:15 – 16:00 Zabawy swobodne 15:15 – 16:00 Zabawy swobodne 15:15 – 16:00 Zabawy swobodne 15:15 – 16:00 Zabawy swobodne 15:15 – 16:00 Zabawy swobodne
16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:00 – 18:00 Świetlica popołudniowa

TYGRYSKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00­­­­­ -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna
08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –        powitanie 08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –

powitanie

08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –              powitanie 08:30 -08:45 Zajęcia poranne-

powitanie

08:30 – 08:45 Zajęcia poranne- powitanie
08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 –   09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 -09:15 Śniadanie/higiena
09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 -09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawy swobodne 09:15 – 09:30 Zabawy swobodne
09:30 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne 09:30– 10:00 Zajęcia dydaktyczne 09:30 -10:00 Zajęcia dydaktyczne 09:30 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne 09:30 – 10:00 Zajęcia dydaktyczne
10:10 – 10:45 Plac zabaw 10:00 – 10:30 Zabawa swobodna 10:00 -10:45 Spacer 10:00 -10:30 Spacer 10:00 – 10:45 Plastyka
10:45 –

11.15

Rytmika 10:30 – 11:00 Język angielski 10:45 –  11:15 Rytmika 10:30 -11:00 Język angielski 10:50 -11:50 Plac zabaw
11:15 – 11:50 Zabawa swobodna 11:00– 11:50 Spacer 11:30-12:00 Taniec 11:50 – 12:20 Obiad/higiena 11:50 – 12:20 Obiad/higiena
11:50 – 12:20 Obiad/higiena 11:50 – 12:20 Obiad/higiena 12:00 -12:30 Obiad/higiena 12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:20 – 13:00 Odpoczynek
12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:20 – 13:00 Odpoczynek 12:30 -13:30 Odpoczynek 13:30 – 14:00 Zajęcia dydaktyczne

 

13:30 – 14:00 Gry i zabawy stolikowe
13:00 – 14:00 Spacer 13:45 – 14:00 Zajęcia dydaktyczne 13:30 – 14:00 Gry i zabawy stolikowe 14:00 – 14:30 Zabawy ruchowe

*zajęcia dodatkowe – Balet

14:00 – 14:30 Spacer
14:00 – 14:30 Podwieczorek/higiena 14:15 – 14:45 Podwieczorek/higiena 14:00 – 14:30 Podwieczorek/higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek/higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek/higiena
14:30– 16:30 Magiczna Kraina Bajek/Zabawy swobodne /

*zajęcia dodatkowe –

J. angielski

15:00 – 16:30 Magiczna Kraina Bajek/ Zabawy swobodne/ Zabawy stolikowe/

*zajęcia dodatkowe – Judo

14:30 -16:30 Zabawy swobodne/

Gry i zabawy stolikowe
*zajęcia dodatkowe – J. angielski + Zumba

15:00 – 16:30 Magiczna Kraina Bajek/Zabawy swobodne/

Gry i zabawy stolikowe

15:00 – 16:30 Zabawy swobodne
16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa

ŻYRAFKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna
8:30-9:00 Śpiewające powitanie 8:30-9:00 Śpiewające powitanie 8:30-9:00 Śpiewające powitanie 8:30-9:00 Śpiewające powitanie 8:30-9:00 Śpiewające powitanie
9:00-9.20 Śniadanie i higiena 9:00-9.20 Śniadanie i higiena 9:00-9.20 Śniadanie 9:00-9.20 Śniadanie i higiena 9:00-9.20 Śniadanie i higiena
9.20-10.00 Dydaktyka z programu 9.20-10:00 Dydaktyka z programu 9.20-10.00 Dydaktyka z programu 9.20-10:00 Dydaktyka z programu 9.20-10.00 Dydaktyka z programu
10.15-10.45 Rytmika 10:00-10.30 Angielski 10.15-10.45 Rytmika 10:00-10.30 Angielski 10.00-10.30 Plastyka
10.45-11.40 Plac zabaw/zabawa swobodna 10.30-11.40 Plac zabaw/zabawa swobodna 11:00-11.30 Taniec 10.30-11.40 Plac zabaw/zabawa swobodna 10.30-11.40 Plac zabaw/zabawa swobodna
11.40-12.10 Obiad i higiena 11.40-12.10 Obiad i higiena 11.30-12.10 Obiad i higiena 11.40-12.10 Obiad i higiena 11.40-12.10 Obiad i higiena
12.10-13.30 Odpoczynek poobiedni 12.10-13.30 Odpoczynek poobiedni 12.10-13.30 Odpoczynek poobiedni 12.10-13.30 Odpoczynek poobiedni 12.10-13.30 Odpoczynek poobiedni
13.30-14.30 Zabawy w sali 13.30-14.30 Zabawy w sali 13.30-14.30 Zabawy w sali 13.30-14.30 Zabawy w sali 13.30-14.30 Zabawy w sali
14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena 14.30-15:00 Podwieczorek i higiena
15:00-15.30 Gry i zabawy stolikowe 15:00-15.30 Magiczna Kraina Bajek 15:00-15.30 Gry i zabawy stolikowe 15:00-15.30 Magiczna Kraina Bajek 15:00-15.30 Gry i zabawy stolikowe
15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe 15.30-16.00 Zabawy ruchowe
16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa 16:00-18:00 Świetlica popołudniowa

ŻABKI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna 7:00-8:30 Świetlica poranna
8:30-9:00 Śpiewające powitanie
(zajęcia poranne)
8:30-9:00 Śpiewające powitanie
(zajęcia poranne)
8:30-9:00 Śpiewające powitanie
(zajęcia poranne)
8:30-9:00 Śpiewające powitanie
(zajęcia poranne)
8:30-9:00 Śpiewające powitanie
(zajęcia poranne)
9:00-9:45 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:45 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena
9:45-10:15 Rytmika 9:30-10:00 Język angielski 9:45-10:15 Rytmika 9:30-10:00 Język angielski 9:30-10:00 Zajęcia dydaktyczne
(wg. podstawy programowej)
10:15-10:45 Zajęcia dydaktyczne
(wg. podstawy programowej)
10:00-11:00 Spacer/zabawa swobodna 10:30-11:00 Taniec 10:00-11:00 Spacer/zabawa swobodna 10:00-11:30 Spacer/zabawa swobodna
10:45-11:30 Spacer/zabawa swobodna 11:00-11:30 Zajęcia dydaktyczne
(wg. podstawy programowej)
11:00-11:30 Zajęcia dydaktyczne

(wg. podstawy programowej)

11:00-11:30 Zajęcia dydaktyczne
(wg. podstawy programowej)
11:30-12:10 Obiad i higiena 11:30-12:10 Obiad i higiena 11:30-12:10 Obiad i higiena 11:30-12:10 Obiad i higiena 11:30-12:10 Obiad i higiena
12:10-13:30 Odpoczynek 12:10-13:30 Odpoczynek 12:10-13:30 Odpoczynek 12:10-13:30 Odpoczynek 12:10-13:30 Odpoczynek
13:30-14:30 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 13:30-14:00 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 13:30-14:30 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 13:30-14:30 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań 13:30-14:30 Zabawa swobodna w kącikach zainteresowań
14:30-15:00 Podwieczorek 14:00-14:30 Podwieczorek 14:30-15:00 Podwieczorek 14:30-15:00 Podwieczorek 14:30-15:00 Podwieczorek
15:00-15:30 Magiczna Kraina Bajek 14:30-15:00 Magiczna Kraina Bajek 15:00-15:30 Magiczna Kraina Bajek 15:00-15:30 Magiczna Kraina Bajek 15:00-15:30 Magiczna Kraina Bajek
15:30-18:00 Świetlica popołudniowa 15:00-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa 15:30-18:00 Świetlica popołudniowa

 

SÓWKI

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00 – 08:30 Świetlica poranna 07:00­­­­­ -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna 07:00 -08:30 Świetlica poranna
08:30 – 0845: Zajęcia poranne –

powitanie

08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –

powitanie

08:30 – 08:45 Zajęcia poranne –              powitanie 08:30 -08:45 Zajęcia poranne-

powitanie

08:30 – 08:45 Zajęcia poranne- powitanie
08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 –   09:15 Śniadanie/higiena 08:50 – 09:15 Śniadanie/higiena 08:50 -09:15 Śniadanie/higiena
09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawa swobodna 09:15 -09:30 Zabawa swobodna 09:15 – 09:30 Zabawy swobodne 09:15 – 09:30 Zabawy swobodne
09:30 – 10:15 Zajęcia dydaktyczne 09:30– 10:15 Zajęcia dydaktyczne 09:30 -10:15 Zajęcia dydaktyczne 09:30 – 10:15 Zajęcia dydaktyczne 09:30 – 10:15 Zajęcia dydaktyczne
10:30 – 11:15 Spacer 10:30 – 11:15 Spacer 10:30 -11:30 Spacer 10:30 -11:15 Spacer 10:30 – 11:15 Plastyka
11:15 –

11:45

Zabawa swobodna 11:30 – 12:00 Język angielski 11:45 –  12:15 Rytmika 11:30 -12:00 Język angielski 11:15 -12:00 Plac zabaw
11:45 – 12:15 Rytmika 12:00– 12:30 Obiad/higiena 12:15-12:40 Obiad/ higiena 12:00

12:30

Obiad/higiena 12:00 – 12:30 Obiad/higiena
12:15 – 12:45 Obiad/higiena 12:30– 13:00 Odpoczynek 12:45 -13:15 Taniec 12:30 – 13:00 Odpoczynek 12:30 – 13:00 Odpoczynek
12:45 – 13:15 Odpoczynek 13:00 – 14:00 Plac zabaw 13:15 -13:45 Odpoczynek 13:00 – 14:00 Plac zabaw

 

13:00 – 13:45 Spacer
13:30 – 14:00 Gry i zabawy stolikowe 14:00 14:30 Gry i zabawy stolikowe 14:00 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe 14:00 – 14:30 Gry i zabawy stolikowe 14:00 – 14:45 *zajęcia dodatkowe – J. hiszpański /

Zabawy swobodne

14:30 – 15:00 Podwieczorek/higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek/higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek/higiena 14:30 – 15:00 Podwieczorek/higiena 14:45 – 15:15 Podwieczorek/higiena
15:30– 16:30 Zabawy swobodne /

*zajęcia dodatkowe –

J. angielski

15:30 – 16:00

15:30 –

16:30

*zajęcia dodatkowe – Judo

 

Zabawy dowolne

15:30 -16:30

15:30

16:30

*zajęcia dodatkowe – J. angielski

Zabawy swobodne

15:00

15:45

15:30

16:30

*zajęcia dodatkowe – Balet

 

Zabawy swobodne

15:30 – 16:30 Zabawy swobodne
16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30

17:15

16:30 – 18:00

*zajęcia dodatkowe – Zumba

 

Świetlica popołudniowa

16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa 16:30 – 18:00 Świetlica popołudniowa

 

ZERÓWKA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna 7:00-9:00 Świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena 9:00-9:30 Śniadanie i higiena
9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne 9:30-10:30 Zajęcia dydaktyczne
10:30-11:15 Spacer 10:30-11:00 Zabawy swobodne 10:30-11:15 Spacer 10:30-11:00 Zabawy ruchowe przy muzyce 10:30-11:30 Spacer
11:15-11:45 Rytmika 11:00-11:30 Język angielski 11:15-11:45 Rytmika 11:00-11:30 Język angielski 11:30-12:10 Plastyka
12:00-12:30 Obiad 11:30-12:15 Spacer 11:45-12:15 Obiad 11:30-12:15 Spacer 12:10-12:40 Obiad
13:30-13:15 Gry i zabawy stolikowe 12:15-12:45 Obiad 12:15-12:45 Taniec 12:15-12;45 Obiad 12;40-13:15 Gry i zabawy stolikowe
13:15-14:00 Zajęcia popołudniowe 12:45-13;15 Gry i zabawy stolikowe 12;45-13:15 Gry i zabawy stolikowe 12:45-13:15 Gry i zabawy stolikowe 13:15-14:00 Zajęcia popołudniowe
14:00-14:30 Zabawy swobodne 13:15-14:00 Zajęcia popołudniowe 13;15-14:00 Zajęcia popołudniowe 13:15-14:00 Zajęcia popołudniowe 14:00-14:30 Zabawy swobodne
14:30-15;00 Podwieczorek i higiena 14:00-14;30 Zabawy ruchowe 14:00-14:30 Zabawy swobodne 14:00-14;30 Zabawy swobodne 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena
15:00-18:00 Świetlica popołudniowa ( zabawy w kąciakach zainteresowań ) 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena 14:30-15:00 Podwieczorek i higiena 15:00-18:00 Świetlica popołudniowa ( zabawy w kąciakach zainteresowań )
15:00-18:00 Świetlica popołudniowa ( zabawy w kąciakach zainteresowań ) 15:00-18:00 Świetlica popołudniowa ( zabawy w kąciakach zainteresowań ) 15:00-18:00 Świetlica popołudniowa ( zabawy w kąciakach zainteresowań )
15:40-18:00 Świetlica popołudniowa 15:40-18:00 Świetlica popołudniowa 15;40-18:00 Świetlica popołudniowa