AMO Targówek

Nasza kadra
 

Justyna Sędkowska

Dyrektor

Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną i opiekuńczo – wychowawczą na UKSW w Warszawie. Bogatą wiedzę i doświadczenie zapewniły jej zarówno studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej jak również z zarządzania oświatą. Ambitna i zaangażowana w sprawy podopiecznych naszego przedszkola, na co dzień pasjonatka podróży i książek.

Ewa Maria Wieszczek

Nauczyciel

Nauczyciel z dużym doświadczaniem, pracowita, ciepła i oddana dzieciom, pod jej czujnym okiem dzieci rozwijają się harmonijnie i radośnie.

Beata Polc

Nauczyciel

Wychowawca w grupie “Biedronki”.

Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą.

Praca z dziećmi dostarcza jej dużo satysfakcji.

Nastawiona na rozwijanie dziecięcej kreatywności, pomysłowości i wyobraźni.

Aneta Troć

Nauczyciel

Wychowawca w grupie zerówkowej. Ukończyła studia magisterskie na UPH w Siedlcach o kierunku Pedagogika z/s Edukacja Wieku Dziecięcego, studia podyplomowe o kierunku Zarządzanie Oświatą na UKSW w Warszawie. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym je środowisku. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności i satysfakcji, a radość i uśmiech dziecka są dla niej najlepszą motywacją do dalszych działań.

Agnieszka Kita

Nauczyciel

Wychowawca w grupie „Żyrafki”. Cierpliwa, troskliwa i bardzo twórcza, swoją pogodą ducha potrafi nawet deszczowy dzień zamienić w wielką przygodę. Miłośniczka malarstwa i podróży.

Monika Orzechowska

Asystent Nauczyciela

Absolwentka wydziału Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje kontynuując naukę na tej samej uczelni. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności.

Monika Cytacka

Nauczyciel

Otwarta, radosna, spontaniczna i pełna pomysłów. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności, a szczery ich uśmiech jest najlepszą motywacją do dalszej pracy.

Iwona Rosłon

Nauczyciel

Ukończyła pedagogikę we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej TWP w Warszewie. Jest osobą zaangażowaną, opiekuńczą, pełną ciepła i empatii.
Praca z dziećmi jest dla Niej ogromną satysfakcją i spełnieniem. Próbuje stworzyć takie warunki pracy, aby każde z jej wychowanków mogło poczuć się w przedszkolu kochane, bezpieczne i radosne.

Justyna Idzikowska

asystent nauczyciela

Studentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Informatyki i Pedagogika Zdolności. Jestem osobą cierpliwą, energiczną, pracowitą, sumienną i lubiącą nowe wyzwania. Praca z dziećmi jest moją pasją. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać.

Weronika Wiśniewska

Asystent nauczyciela

Energiczna, zawsze uśmiechnięta. Pełna optymizmu i chęci do pracy z dziećmi. Jej pasją jest taniec. Prowadzi zajęcia Zumba Kids.

Monika Pawlińska

Asystent nauczyciela

Zawsze uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów. Przemawia przez nią artystyczna dusza .Pod jej opieką dzieci nie mogą narzekać na nudę.

Natalia Kurashkina

Asystent nauczyciela

Zawsze uśmiechnięta, pogodna i radosna.
Niesie pomoc swoim podopiecznym małym i dużym.