AMO Targówek

Nasza kadra
 

Justyna Sędkowska

Dyrektor

Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną i opiekuńczo – wychowawczą na UKSW w Warszawie. Bogatą wiedzę i doświadczenie zapewniły jej zarówno studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej jak również z zarządzania oświatą. Ambitna i zaangażowana w sprawy podopiecznych naszego przedszkola, na co dzień pasjonatka podróży i książek.

Ewa Maria Wieszczek

Nauczyciel

Nauczyciel z dużym doświadczaniem, pracowita, ciepła i oddana dzieciom, pod jej czujnym okiem dzieci rozwijają się harmonijnie i radośnie.

Beata Polc

Nauczyciel

Wychowawca w grupie “Biedronki”.

Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą.

Praca z dziećmi dostarcza jej dużo satysfakcji.

Nastawiona na rozwijanie dziecięcej kreatywności, pomysłowości i wyobraźni.

Aneta Troć

Nauczyciel

Wychowawca w grupie zerówkowej. Ukończyła studia magisterskie na UPH w Siedlcach o kierunku Pedagogika z/s Edukacja Wieku Dziecięcego, studia podyplomowe o kierunku Zarządzanie Oświatą na UKSW w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na UPH w Siedlcach. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym je środowisku. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności i satysfakcji, a radość i uśmiech dziecka są dla niej najlepszą motywacją do dalszych działań.

Agnieszka Kita

Nauczyciel

Wychowawca w grupie „Żyrafki”. Cierpliwa, troskliwa i bardzo twórcza, swoją pogodą ducha potrafi nawet deszczowy dzień zamienić w wielką przygodę. Miłośniczka malarstwa i podróży.

Kamila Stępień

Nauczyciel

Wychowawca w grupie „Tygryski”. Ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jest osobą pracowitą, szczerą i gotową nieść pomoc w każdej sytuacji. Największą przyjemność sprawia jej przekazywanie dzieciom radości, jaką może dać poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Prywatnie zaangażowana w niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom.

Monika Orzechowska

Asystent Nauczyciela

Absolwentka wydziału Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje kontynuując naukę na tej samej uczelni. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności.

Monika Cytacka

Nauczyciel

Otwarta, radosna, spontaniczna i pełna pomysłów. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności, a szczery ich uśmiech jest najlepszą motywacją do dalszej pracy.

Iwona Rosłon

Nauczyciel

Ukończyła pedagogikę we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej TWP w Warszewie. Jest osobą zaangażowaną, opiekuńczą, pełną ciepła i empatii.
Praca z dziećmi jest dla Niej ogromną satysfakcją i spełnieniem. Próbuje stworzyć takie warunki pracy, aby każde z jej wychowanków mogło poczuć się w przedszkolu kochane, bezpieczne i radosne.

Justyna Idzikowska

asystent nauczyciela

Studentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Informatyki i Pedagogika Zdolności. Jestem osobą cierpliwą, energiczną, pracowitą, sumienną i lubiącą nowe wyzwania. Praca z dziećmi jest moją pasją. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać.

Weronika Wiśniewska

Asystent nauczyciela

Energiczna, zawsze uśmiechnięta. Pełna optymizmu i chęci do pracy z dziećmi. Jej pasją jest taniec. Prowadzi zajęcia Zumba Kids.

Monika Pawlińska

Asystent nauczyciela

Zawsze uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów. Przemawia przez nią artystyczna dusza .Pod jej opieką dzieci nie mogą narzekać na nudę.

Natalia Kurashkina

Asystent nauczyciela

Zawsze uśmiechnięta, pogodna i radosna.
Niesie pomoc swoim podopiecznym małym i dużym.