AMO Targówek

Nasza kadra
 

Justyna Sędkowska

Dyrektor

Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną i opiekuńczo – wychowawczą na UKSW w Warszawie. Bogatą wiedzę i doświadczenie zapewniły jej zarówno studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej jak również z zarządzania oświatą. Ambitna i zaangażowana w sprawy podopiecznych naszego przedszkola, na co dzień pasjonatka podróży i książek.

Ewa Maria Wieszczek

Nauczyciel

Nauczyciel z dużym doświadczaniem, pracowita, ciepła i oddana dzieciom, pod jej czujnym okiem dzieci rozwijają się harmonijnie i radośnie.

Aneta Troć

Nauczyciel

Wychowawca grupy żabki. Ukończyła studia magisterskie na UPH w Siedlcach o kierunku Pedagogika z/s Edukacja Wieku Dziecięcego, studia podyplomowe o kierunku Zarządzanie Oświatą na UKSW w Warszawie. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym je środowisku. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności i satysfakcji, a radość i uśmiech dziecka są dla niej najlepszą motywacją do dalszych działań.

Agnieszka Kita

Nauczyciel

Wychowawca w grupie „Żyrafki”. Cierpliwa, troskliwa i bardzo twórcza, swoją pogodą ducha potrafi nawet deszczowy dzień zamienić w wielką przygodę. Miłośniczka malarstwa i podróży.

Monika Kamińska

Nauczyciel

Absolwentka wydziału Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje kontynuując naukę na tej samej uczelni. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności.

Monika Cytacka

Nauczyciel

Otwarta, radosna, spontaniczna i pełna pomysłów. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności, a szczery ich uśmiech jest najlepszą motywacją do dalszej pracy.

Iwona Rosłon

Nauczyciel

Ukończyła pedagogikę we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej TWP w Warszewie. Jest osobą zaangażowaną, opiekuńczą, pełną ciepła i empatii.
Praca z dziećmi jest dla Niej ogromną satysfakcją i spełnieniem. Próbuje stworzyć takie warunki pracy, aby każde z jej wychowanków mogło poczuć się w przedszkolu kochane, bezpieczne i radosne.

Dominika Siek

nauczyciel

Wychowawca najmłodszej grupy -„Liski”. Jestem nauczycielem kontraktowym posiadającym ponad 8-letnie doświadczenie w pracy z Dziećmi, dzięki którym cały czas potrafię cieszyć się z najmniejszych rzeczy i żyć chwilą tak jak one.

Justyna Idzikowska

asystent nauczyciela

Studentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Informatyki i Pedagogika Zdolności. Jestem osobą cierpliwą, energiczną, pracowitą, sumienną i lubiącą nowe wyzwania. Praca z dziećmi jest moją pasją. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać.

Monika Pawlińska

Asystent nauczyciela, Instruktor zajęć Zumba Kids

Zawsze uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów. Przemawia przez nią artystyczna dusza .Pod jej opieką dzieci nie mogą narzekać na nudę.

Natalia Kurashkina

Asystent nauczyciela

Zawsze uśmiechnięta, pogodna i radosna.

Niesie pomoc swoim podopiecznym małym i dużym.

Adrianna Liszewska

Asystent nauczyciela

Cierpliwa, troskliwa, a także pracowita i sumienna. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności oraz radości.”

Justyna Sołtysiak

Asystent nauczyciela

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika przedszkolna z edukacją wczesnoszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.
Jestem osobą pogodną i zawsze uśmiechniętą. Praca z dziećmi to dla mnie czysta przyjemność.

Wiktoria Dulewicz

Asystent nauczyciela

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Psychologia. Jestem osobą cierpliwą i empatyczną. Podchodzę do dzieci indywidualnie i z troską. Lubię obserwować rozwój dziecka i cieszę się razem z dzieckiem kiedy zdobywa nowe umiejętności.”