PONIEDZIAŁEK

Godzina Zajęcia
7:00-8:50 Przychodzenie dzieci- świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie
9:30-9:40 Czynności samoobsługowe i higiena
09:40-10:00 Powitanie, kalendarz przedszkolno – pogodowy
10:00-10:30 Dydaktyka z programu/karty pracy
10:30-11:00 Taniec
11:00-11:30 Spacer i zabawy w przedszkolnym ogródku
11:30-12:00 Obiad – I danie
12:00-12:20 Czynności samoobsługowe, przygotowanie do drzemki
12:20-14:00 Odpoczynek/ Zajęcia dydaktyczne (grupa starsza)
14:00-14:30 Obiad-II danie
14:30-15:00 Rytmika
15:00-15:40 Magiczny świat bajek
15:40-16:10 Podwieczorek
16:10-18:00  Zabawy dowolne w kącikach zainteresowań/zabawy na placu zabaw

WTOREK

Godzina Zajęcia
7:00-8:50 Przychodzenie dzieci- świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie
9:30-9:40 Czynności samoobsługowe i higiena
9:40-10:00 Powitanie, kalendarz przedszkolno – pogodowy
10:00-10:30 Dydaktyka z programu/karty pracy
10:30-11:00 Spacer i zabawy w przedszkolnym ogródku
11:00-11:30 Magiczny świat bajek
12:00-12:20 Obiad – I danie
12:20-12:30 Czynności samoobsługowe, przygotowanie do drzemki
12:20-14:00 Odpoczynek/ zajęcia dydaktyczne (starsza grupa)
14:00-14:30 Obiad-II danie
14:30-15:00 Język angielski – gr 1/zabawa dowolna – gr 2
15:00-15:30 Język angielski – gr 2/ zabawa dowolna – gr 1
15:30-16:10 Podwieczorek
16:10-16:40 Kolorowanki/zajęcia plastyczne
16:40-18:00 Zabawy dowolne  w kącikach zainteresowań/zabawy na placu zabaw

ŚRODA

Godzina Zajęcia
7:00-8:50 Przychodzenie dzieci- świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie
9:30-9:40 Czynności samoobsługowe i higiena
09:40-10:00 Powitanie/kalendarz przedszkolno – pogodowy
10:00-10:30 Dydaktyka programu/karty pracy
10:30-11:00 Taniec
11:00-11:30 Spacer, zabawy w przedszkolnym ogródku
11:30-12:00 Obiad – I danie
12:00-12:20 Czynności samoobsługowe, przygotowanie do drzemki
12:30-14:00 Odpoczynek/zajęcia dydaktyczne (grupa starsza)
14:00-14:30 Obiad – II danie
14:30-15:30 Rytmika
15:30-15:40 Zajęcia ruchowe W. Sherborne
15:40-16:10 Podwieczorek
16:10-16:40 Gry i zabawy stolikowe
16:40-18:00 Zabawy dowolne w kącikach zainteresowań/zabawy na placu zabaw

CZWARTEK

Godzina Zajęcia
7:00-8:50 Przychodzenie dzieci- świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie
9:30-9:40 Czynności samoobsługowe i higiena
09:40-10:00 Powitanie, kalendarz przedszkono-pogodowy
10:00-10:30 Dydaktyka z programu/ Karty pracy
10:30-11:00 Spacer, zabawy w przedszkolnym ogródku
11:00-11:30 Magiczny świat bajek
11:30-12:00 Obiad – I danie
12:00-12:20 Czynności samoobsługowe, przygotowanie do drzemki
12:30-14:00 Odpoczynek/ Zajęcia dydaktyczne (gr.starsza)
14:00-14:30 Obiad – II danie
14:30-15:00 Język angielski – gr 1 /zabawa dowolna – gr 2
15:00-15:30 Język angielski – gr 2 /zabawa dowolna  – gr 1
15:40-16:10 Podwieczorek
16:10-16:40 Spotkania z literaturą dziecięcą
16:40-18:00 Zabawy dowolne w kącikach zainteresowań/zabawy na plac zabaw

PIĄTEK

Godzina Zajęcia
7:00-8:50 Przychodzenie dzieci- świetlica poranna
9:00-9:30 Śniadanie
9:30-9:40 Czynności samoobsługowe i higiena
09:40-10:00 Powitanie, kalendarz przedszkolno-pogodowy
10:00-10:30 Dydaktyka z programu/karty pracy
10:30-11:30 Spacer, zabawy w przedszkolnym ogródku
11:30-12:00 Obiad – I danie
12:00-12:20 Czynności samoobsługowe, przygotowanie do drzemki
12:30-14:00 Odpoczynek/zajęcia dydaktyczne (grupa starsza)
14:00-14:30 Obiad – II danie
14:30-15:00 Rytmika
15:00-15:30 Zajęcia plastyczne/kolorowanki
15:30-15:40 Zajęcia ruchowe W. Sherborne
15:40-16:10 Podwieczorek
16:10-18:00 Zabawy dowolne w kącikach zainteresowań/gry i zabawy stolikowe