Dorota KolkeNauczyciel,  Kierownik placówki
Nauczyciel przedszkolny, wykształcenie wyższe pedagogiczne. Prywatnie mama Oli. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy. Ambitna, zdecydowana i prawdziwie pochłonięta sprawami dzieci.

Anna Kowalska  – Nauczyciel

Studentka Pedagogiki. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Uwielbia spędzać czas z dziećmi. W wolnych chwilach lubi pływać i jeździć na rolkach.

Angelika Gąsiorek  – opiekun grupy żłobkowej

Jest osobą pogodną i sumienną. Lubi tańczyć i śpiewać z dziećmi. Praca z maluchami sprawia jej wiele radości i satysfakcji.

Wiktoria Dawidczyk opiekun grupy żłobkowej

Nazywam się Wiktoria Dawidczyk. Studiuje pedagogikę na SGGW. Pochodzę z Broku, ale aktualnie mieszkam w Warszawie. Interesuje się tańcem i muzyką.